Hoş geldiniz...

Yıllardır işlerimde kullandığım, gelen talepler doğrultusunda güncelleştire güncelleştire rüştünü ispat ettiğine inandığım, herkesin kullanabileceği seviyede basit ve bir o kadar da güçlü, en değerli varlığımız olan "zaman"dan tasarruf sağlayan programları sizlerle paylaşmak için bu siteyi oluşturdum.

Sitede paylaşacağım programların bir çoğu tarafımdan yapılmış programlar olacak. İlk etapta, paylaştığım programların bel kemiğini oluşturan altyapı MS Office programları olacak. Genellikle de Excel kullanacağım. İleri ki zamanlarda da tüm programları tek bir MS Access altında toplayacağım...

Programlarımın tümünde, Excel içinde Visual Basic For Application (VBA), bir diğer değişle Makrolar, yani kodlar kullanılmıştır. Olur da programdaki özellikleri VBA aktifleştirmesi yapmadığınız için kullanamazsanız, lütfen şu linkteki talimatlara göre öncelikle makroları etkinleştirin:

Makroları Etkinleştirme ve Devre Dışı Bırakma

Paylaştığım ve paylaşacağım tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Ancak: Bu site ve programlar, iyi niyetle bilgi ve birikim nispetince yapılmıştır. Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak  her  türlü  maddi  ve  manevi  zarar  için  sorumluluk  kullanana  aittir. Programları kullanmadan önce kendi bilginiz doğrultusunda testten geçirmeniz önerilir.

Nadiren de olsa, Tavsiye Ettiğim Programlar sitede yer bulacaktır. Bunların paylaşımı konusunda da, ilgili programların ÜCRETSİZ olması birinci önceliğim olmakla beraber, paylaşım izinli programlar olacaktır...

Site tamamen kişisel çabalarla oluşturulmuş olup hiçbir ücret talebim yoktur. Olur da herhangi bir platformda yayınlandığını görecek olursanız, lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine bilgi veriniz. Hele hele, o platform, herhangi bir ücret talebinde bulunan bir platform ise, lütfen bildirin...

Ayrıca, paylaşım yaptığım programlarla ilgili, istek, öneri, tavsiye, eleştiri vs. tüm düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Yapacağınız her geri bildirim, mevcut programların gelişmesinde katkı sağlayacak ve daha fazla insana ulaşmamıza vesile olacaktır.

 

Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.net'e aittir. Programların ve açıklamaların izinsiz yayınlanması halinde tüm yasal haklar saklıdır.