Defalarca "Hiçbir para talebinde bulunmadığımı ve bulunmayacağımı" söylememe rağmen, halen "Destek olmak istediğini" belirten mesajlar almaya devam ediyorum.

Evet, zaman zaman maddi sıkıntılar çektiğim oluyor. Hele hele, ülkemizin içinde bulunduğu dönem itibariyle ay sonunu zar zor getiriyorum. Çoğu zaman da getiremiyorum. :) (Hemen hemen hepimizin olduğu gibi...)

ANCAK, bu sadece MADDİ SIKINTI ve umarım geçici...

Oysa çok daha büyük sıkıntılar yaşayan binlerce, on binlerce, yüz binlerce insanımız olduğunu unutmayın...

 

Bu sebeple, bana DESTEK OLMAYIN. İlla benim için bir şey yapmak istiyorsanız, aşağıda ki organizasyonlara BAĞIŞ YAPIN... (Seçtiklerim tamamen benim kişisel değerlendirmem bu arada. Siz farklı bir organisazyona da bağış yapabilirsiniz. Sadece bunlara bağış yapmanız beni daha çok mutlu eder. Malum, bir çok yardım kuruluşu ile ilgili onlarca şaibe duyup duruyoruz. En azından bunlarla ilgili henüz bir şaibe duymadım. Ayrıca, yaptıkları işleri de çok takdir ediyorum.)

5-10 TL sizin için bir anlam ifade etmiyor olabilir ama ihtiyaç sahibi bir insan için, karın doyurmak demek, sağlık demek, eğitim demek, yuva demek... 

Buyrun, sizin de çorbada tuzunuz bulunsun...

Not: Bunların dışında, doğrudan "ihtiyaç sahibi" birilerine yardımcı olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.