Dikkat!!! Önemli Uyarı:

* Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ve indirdiğiniz programda Açıklama sayfası varsa mutkala okuyunuz. Okumadan bana mesaj atıyorsunuz, arıyorsunuz. Yapmayın, etmeyin lütfen... Ben onca açıklamayı kendim için yapmadım ki...


Paylaştığım ve paylaşacağım tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Ancak: Bu site ve programlar, iyi niyetle bilgi birikimi doğrultusunda yapılmıştır. Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak  her  türlü  maddi  ve  manevi  zarar  için  sorumluluk  kullanana  aittir. Programları kullanmadan önce kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz. Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta ile geri bildirimde bulunun...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.net'e aittir. Programların ve açıklamaların izinsiz yayınlanması halinde tüm yasal haklar saklıdır.


İndirme ayrıntıları

MUHSGK SGK Bildirimleri TXT Oluşturma

Güncelleme Geçmişi:

12.02.2022

1- Asgari Geçim İndirimi Tutarı alanı kaldırılmış ve vergi istisna ile ilgili alanlar, ekteki duyuru doğrultusunda eklenmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

2- 2022 öncesi için de txt oluşturma ihtiyacı olursa diye, 2022 öncesi hali de ektedir. Arşivinizde bulunsun. Ne olur ne olmaz. Zaten bu saçma sistem çok uzun sürmez. Yakında bunu da değiştirirler. (Neden saçma dediğimi düşünüyorsanız, "2022 Yılı AGİ ve Vergi İstisna Karşılaştırması" paylaşımımı inceleyin.)

Information
Oluşturulma 2020-08-14
Son Değişiklik 2022-04-14
Sürüm 12022022
Boyut 806.75 KB
Oluşturan Harun
Düzenleyen Harun
İndirilme 796
Lisans
Fiyat