Dikkat!!! Önemli Uyarı:

* Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ve indirdiğiniz programda Açıklama sayfası varsa mutkala okuyunuz. Okumadan bana mesaj atıyorsunuz, arıyorsunuz. Yapmayın, etmeyin lütfen... Ben onca açıklamayı kendim için yapmadım ki...


Paylaştığım ve paylaşacağım tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Ancak: Bu site ve programlar, iyi niyetle bilgi birikimi doğrultusunda yapılmıştır. Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak  her  türlü  maddi  ve  manevi  zarar  için  sorumluluk  kullanana  aittir. Programları kullanmadan önce kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz. Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta ile geri bildirimde bulunun...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.net'e aittir. Programların ve açıklamaların izinsiz yayınlanması halinde tüm yasal haklar saklıdır.


İndirme ayrıntıları

4B FHZ Hesaplama Programı (1000 Kişilik) GÜNCELLENDİ

Güncelleme Geçmişi:

22.04.2022

XML Dosyası Hazırlama kodlarında, İkramiye bölümüne virgül ile veri girişi yapıldığında E-Bildirge hata veriyordu. Virgül kullanılması halinde noktaya çevirmesi için kodda güncelleme yapıldı.

22.03.2022

1- E-Bildirge şablonlarındaki Prim Ödeme Gün Sayısı ve Eksik Gün Sayısı alanları, ay gün sayısı dikkate alınarak formüller revize edilmiştir. FHZ olmayan kişi için 13 No'lu bildirge Prim Ödeme Gün Sayısı 30 gün olarak dikkate alınmıştır. E-Bildirge vermeden önce mutlaka kontrol ediniz.

24.02.2022

1- İşe Giriş ve İşten Ayrılış alanları eklenmiş ve E-Bildirge XML hazırlama sayfalarına varana kadar entegre edilmiştir.

2- Hata olasılığını en aza indirmek için, hemen hemen her sayfada, hücrelerde ve sütun başlıklarında açıklamalara yer verilmiştir.

Information
Oluşturulma 2020-08-14
Son Değişiklik 2022-05-10
Sürüm 22042022
Boyut 1.42 MB
Oluşturan Harun
Düzenleyen Harun
İndirilme 1.112
Lisans
Fiyat