Fiili Hizmet Zammı Hesaplama Progr Fiili Hizmet Zammı Hesaplama Programı HOT

Güncelleme Geçmişi:

19.07.2024

1. Sayfa gizleme makroları etkinleştirildi.

06.07.2024

1. Katsayılar güncellendi.

2. MİF sayfasına açıklama eklendi.

23.02.2024

1. Bordro sayfası göster gizle kodları otomatik hale getirildi. EmsanText (Ayrılanlar) sayfasındaki formüller güncellendi.

23.02.2024

1. 5510 öncesi personel için, dönem içinde ayrılan varsa ve ayrılışları ilk 6 ayda gerçekleştiyse, o dönemin katsayıları üzerinden FHZ hesaplaması yapmak için katsayılar düzenlendi. Her bir personelin ayrılış yapıp yapmadığı kontrol edilerek ayrılış yapanlara ilgili dönem katsayıları ile hesaplama yapılması için formüller güncellendi. EmsanTXT Ayrılanlar sayfasına, ayrılış yaptığı dönemi seçerek filtreleme eklendi. Böylece, her bir dönem için ayrı text oluşturulması sağlanmış oldu.

20.02.2024

1. 5510 öncesi personel için ek gösterge ek matrah dilimlerinde, katsayılar sayfasında hata yapmışım. Dilimler düzenlendi.

2. Puantaja aktarma kodlarında düzenleme yapıldı. Aktarma çok zaman alıyordu, birkaç hızlandırma ile artık çoook daha kısa sürede aktarım yapılabiliyor.

19.02.2024

1. PEK tutarı Asgari Ücretin altında kalan personelin PEK tutarları için formül güncellemesi yapılmıştır.

2. 5510 öncesi personel için formüller revize edilmiştir.

15.02.2024

FHZ kapsam işlerden 13-14 kodu için fiili çalışma günü tam hesaplama yapılmıştır.

19.01.2024

Tatil Günleri sayfasına 2024 yılı tatil günleri eklenmiştir.

 

Bu sitede paylaşılan ve paylaşılacak tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Bu programlar, bilgi birikimi doğrultusunda yapılmış ve sizlerin de istifade edebilmeniz için iyi niyetle paylaşıma açılmıştır.

Ancak malum hatasız kul olmaz... Bu sebeple:

Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak her türlü maddi ve manevi zarar için sorumluluk kullanana aittir.
Programları kullanmadan önce MUTLAKA kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz.
Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız veya önerileriniz varsa lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile geri bildirimde bulununuz...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.Net sitesine ve sitenin sahibi Harun KURU'ya aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 38. maddesi uyarınca, programların ve açıklamaların, fikri hakları ihlal eden herhangi bir fiil için kullanılması ve Mutemet.Net sitesi haricinde izinsiz paylaşılması halinde site sahibinin tüm yasal hakları saklıdır.