Dikkat!!! Önemli Uyarı:

* Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ve indirdiğiniz programda Açıklama sayfası varsa mutkala okuyunuz. Okumadan bana mesaj atıyorsunuz, arıyorsunuz. Yapmayın, etmeyin lütfen... Ben onca açıklamayı kendim için yapmadım ki...


Paylaştığım ve paylaşacağım tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Ancak: Bu site ve programlar, iyi niyetle bilgi birikimi doğrultusunda yapılmıştır. Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak  her  türlü  maddi  ve  manevi  zarar  için  sorumluluk  kullanana  aittir. Programları kullanmadan önce kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz. Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta ile geri bildirimde bulunun...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.net'e aittir. Programların ve açıklamaların izinsiz yayınlanması halinde tüm yasal haklar saklıdır.


İndirme ayrıntıları

Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama Programı

Devlet memurlarının Sürekli Görev Yolluğunu hesaplamak için hazırlanmış bir programdır.

1- BilgiGiris sayfasında ilgili alanları değiştirin.
2- Kişiler sayfasına hesaplama yapacağınız kişileri girin. Ben tüm personellerimi atıyorum, lazım olunca BilgiGiris sayfasında kişiyi seçiyorum, tüm bilgileri otomatik geliyor. Böylece her seferinde tek tek kayıt girmekle de uğraşmıyorum. Bir kereye mahsus tüm personeli kaydediyorum, sonra varsa değişiklik (Derece, Kademe, Ek gösterge, iban vb) işliyorum. Hatta toplu değişiklik olduğunda (Banka değişikliği, toplu halde gelen terfi vb) sistemden tekrar döküm alıyorum, tüm listeyi silip yeni bilgileri yapıştırıyorum.
3- BilgiGiris sayfasında ilgili döneme ait Gündelik Tutarlarını girebilirsiniz.
4- BilgiGiris sayfasında tüm bilgileri doğru girdiğiniz taktirde diğer tüm belgeler otomatik olarak hazırlanacaktır. Size sadece döküm alıp kontrol etmek kalır.

Güle güle kullanın...

Information
Oluşturulma 2018-09-18
Son Değişiklik 2022-04-14
Sürüm 07012022
Boyut 802.79 KB
Oluşturan Harun
Düzenleyen Harun
İndirilme 2.287
Lisans
Fiyat