Terfi Farkı Hesaplama Progr Terfi Farkı Hesaplama Programı HOT

Terfi Hesaplama Programı Anlatımı Youtube Videosu İçin Bu Yazının Üstüne Tıklayınız...

Devlet memurlarının (5510 Öncesi ve 5510 Sonrası) geçmişe dönük terfi farklarını hesaplamak için hazırlanmış bir programdır.

Yaptığım tüm kontrollerde (KBS terfi bordrolarıyla ve Kesenek Bilgi Sistemiyle) program hatasız bir şekilde terfi farkı hesaplamaktadır.

Onlarca terfi programı tek tek incelenmiş ve nihayetinde tümünden istifade edilmiştir.

Programın ilk halini nereden bulduğumu bile hatırlamıyorum. Lakin ilk halinde, bence, birden fazla hata vardı. Zamanla üzerine bir sürü ekleme yaptım. Ve artık paylaşabileceğim nitelikte bir program haline getirdim.

Bu programla tüm 657 Devlet Memurlarının;

1- Derece-Kademe, Ek Gösterge, Kıdem Yılı ilerlemesine bağlı terfi hesaplaması yapılabilir.

2- Yan Ödeme, Özel Hizmet Tazminatı, Ek Özel Hizmet Tazminatı, Dil Tazminatı, Diğer Tazminatlar (Maaş Katsayısıyla çarpılarak elde edilenler), Maktu Tazminatlar ve Aile Yardımı (veya Çocuk Yardımı) gibi maaş unsurlarının tamamı için "Geçmişe Dönük Fark Hesaplaması" yapılabilir.

3- Bordro, Banka Listesi, Ödeme Emri Belgesi, EmsanTxt Dosyası oluşturma gibi Terfi Hesaplamada ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve belgeler otomatik olarak hesaplanıp döküm alınabilir.

4- Açıklama sayfasında terfilerle ilgili bilgiler bulunmaktadır. Okuyup bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz hususları tartışmaya açarız. Hep beraber doğruyu bulmuş oluruz.

Programın kullanımı özel bir uzmanlık gerektirmez. Olabildiğince basit tasarladım. Tüm formülleri de gizledim. Sayfalara da koruma koydum. Sayfa koruması şifresizdir, "Sayfa Korumasını Kaldır" diyerek istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Lakin formüllere dikkat edin. En küçük hatada programın işleyişini bozabilirsiniz.

Sabitler sayfasına birden fazla kurum ekleyebilirsiniz. Mesela ben hem genel bütçe hem de döner sermaye bütçesi için iki defa hastanemi ekledim. Böylece genel bütçeden maaş alan personellerin de, döner sermayeden maaş alan personellerin de tek bir programla terfi farklarını hesaplayabiliyorum.

Sabitler sayfasından kurum bilgilerini girdikten sonra Ana Sayfa'dan kurum seçip terfi farkı hesaplanacak ayı (ki bu ödemeye ek belgelerde görünecek) da seçtikten sonra Terfi Girişi sayfasından ilgili personellerin bilgilerini girebilirsiniz.

Programla ilgili öneri, eleştiri, takdir, teşekkür vb. için: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Bu sitede paylaşılan ve paylaşılacak tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Bu programlar, bilgi birikimi doğrultusunda yapılmış ve sizlerin de istifade edebilmeniz için iyi niyetle paylaşıma açılmıştır.

Ancak malum hatasız kul olmaz... Bu sebeple:

Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak her türlü maddi ve manevi zarar için sorumluluk kullanana aittir.
Programları kullanmadan önce MUTLAKA kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz.
Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız veya önerileriniz varsa lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile geri bildirimde bulununuz...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.Net sitesine ve sitenin sahibi Harun KURU'ya aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 38. maddesi uyarınca, programların ve açıklamaların, fikri hakları ihlal eden herhangi bir fiil için kullanılması ve Mutemet.Net sitesi haricinde izinsiz paylaşılması halinde site sahibinin tüm yasal hakları saklıdır.