375 KHK ve Döner Sermaye Sabit Ek Ödeme Hesaplama Progr 375 KHK ve Döner Sermaye Sabit Ek Ödeme Hesaplama Programı HOT

Güncelleme Geçmişi:

05.07.2024

1. Katsayılar güncellendi.

25.02.2024

1. Eklediğim yeni alanlar sonrasında formüllerde başvuru hatası oluşmuş. Formüller ve makrolar düzenlendi.

13.02.2024

1. PersonelBilgileri sayfasına Sendika Adı ve Üye No alanları eklendi.
2. 375KHKSendika ve DSSÖSendika olmak üzere 2 tane sendika kesinti listesi eklendi.                                        
3. Ödeme Emri Belgesinde, ilk 30 sendika için kodlar eklendi.                                         
4. SendikaBilgileri sayfası eklendi. Varsayılan olarak benim Hastanemde olan sendikalara ait bilgileri ekledim. Sizde başkaca sendikalar varsa Sendika Bilgileri sayfasına ekleyebilirsiniz. O sayfaya ekleyeceğiniz bilgiler doğrultusunda hesaplamalar yapılır.                                        
5. SendikaBilgileri sayfasındaki bilgileri doğru girmeniz çok önemlidir. Çünkü hem PersonelBilgileri hem de ÖEB sayfaları o sayfadan veri çekmektedir. E haliyle tüm hesaplamaları da doğrudan etkilemektedir.                                        
6. Sendika kesintisi yapmak istemeyenler, 375 KHK'ya göre yoluna devam etmek isteyenler için 2 önerim var: 
a. Personelin sendika bilgilerini boş bırakın.
b. Programın eski versiyonu ile yolunuza devam edin.

Sabit ek ödemelerin Genel Bütçeden ödenmeye başlaması sonrası EKOBS Sabit Ek Ödeme Hesaplama modüllerini kapattı. Ancak EKOBS, Genel Bütçe personeli olmasına rağmen maaşları KBS'den yapılmayan personelleri görmezden geldi. Örneğin, 4924, Yarı Zamanlı Çalışan. Ya da maaşları Döner Sermaye Bütçesinden ödenen ancak Sabit Ek Ödemeleri Genel Bütçeden ödenen Memurlar...

EKOBS'tan hesaplamalar kaldırılınca, HBYS firmasından da hayır görmeyince, mecburen program yapmak zorunda kaldım. Kendi Hastanemdeki personellerin sabitlerini hesaplamak ve ödemek için 2 günde çalakalem yaptığım bir programdı. Güncelleye güncelleye bu hale geldi.

Sizlerin de ihtiyacı olur belki diye paylaşmak istedim.

 

Bu sitede paylaşılan ve paylaşılacak tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Bu programlar, bilgi birikimi doğrultusunda yapılmış ve sizlerin de istifade edebilmeniz için iyi niyetle paylaşıma açılmıştır.

Ancak malum hatasız kul olmaz... Bu sebeple:

Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak her türlü maddi ve manevi zarar için sorumluluk kullanana aittir.
Programları kullanmadan önce MUTLAKA kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz.
Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız veya önerileriniz varsa lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile geri bildirimde bulununuz...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.Net sitesine ve sitenin sahibi Harun KURU'ya aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 38. maddesi uyarınca, programların ve açıklamaların, fikri hakları ihlal eden herhangi bir fiil için kullanılması ve Mutemet.Net sitesi haricinde izinsiz paylaşılması halinde site sahibinin tüm yasal hakları saklıdır.