Geçmişe Dönük Sabit Ek Ödeme Hesaplama Progr Geçmişe Dönük Sabit Ek Ödeme Hesaplama Programı HOT

TEST SÜRÜMÜDÜR...

İhraç sonrası göreve iade, açığa alınma sonrası göreve iade, geçmişe dönük sabit ek ödeme hesaplama yapmanız gerektiği durumlar için kullanabilirsiniz. Detaylı açıklamalar programın içinde yer almaktadır. 

Test sürümü olması dolayısıyla programda formül, hesaplama vs. hatalar olabilir. Geri bildirimlerinizle program güncellenmeye devam edilecektir.

Programla ilgili eleştiri, öneri vs. için benimle iletişime geçebilirsiniz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Bu sitede paylaşılan ve paylaşılacak tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Bu programlar, bilgi birikimi doğrultusunda yapılmış ve sizlerin de istifade edebilmeniz için iyi niyetle paylaşıma açılmıştır.

Ancak malum hatasız kul olmaz... Bu sebeple:

Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak her türlü maddi ve manevi zarar için sorumluluk kullanana aittir.
Programları kullanmadan önce MUTLAKA kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz.
Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız veya önerileriniz varsa lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile geri bildirimde bulununuz...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.Net sitesine ve sitenin sahibi Harun KURU'ya aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 38. maddesi uyarınca, programların ve açıklamaların, fikri hakları ihlal eden herhangi bir fiil için kullanılması ve Mutemet.Net sitesi haricinde izinsiz paylaşılması halinde site sahibinin tüm yasal hakları saklıdır.