4B Sözleşmeli Personel Maaş Hesaplama Programı (1000 Kişi 4B Sözleşmeli Personel Maaş Hesaplama Programı (1000 Kişilik) HOT

Güncelleme Geçmişi:

18.07.2024

14 Günlük Fark hesaplamasında İlave Ek Ödeme ve Toplu Sözleşme İkramiyesinin formüllerindeki hatalar giderilmiştir.

09.05.2024

İlksan, İkraz, Oyak, Polsan gibi kesintiler eklenmiştir.

19.01.2024

KBS'nin 14 günlük farklardan sendika aidatı kesmeye başlaması sonrası, program 14 günlük farklardan da sendika aidatı kesecek şekilde güncellendi.

15.01.2024

Katsayılar güncellendi.

 

Bu sitede paylaşılan ve paylaşılacak tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Bu programlar, bilgi birikimi doğrultusunda yapılmış ve sizlerin de istifade edebilmeniz için iyi niyetle paylaşıma açılmıştır.

Ancak malum hatasız kul olmaz... Bu sebeple:

Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak her türlü maddi ve manevi zarar için sorumluluk kullanana aittir.
Programları kullanmadan önce MUTLAKA kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz.
Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız veya önerileriniz varsa lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile geri bildirimde bulununuz...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.Net sitesine ve sitenin sahibi Harun KURU'ya aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 38. maddesi uyarınca, programların ve açıklamaların, fikri hakları ihlal eden herhangi bir fiil için kullanılması ve Mutemet.Net sitesi haricinde izinsiz paylaşılması halinde site sahibinin tüm yasal hakları saklıdır.