Yurtiçi Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama Programı (01.01.2023 ve Sonra Yurtiçi Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama Programı (01.01.2023 ve Sonrası) HOT

1- BilgiGiris sayfasında ilgili alanları değiştirin.
2- Kişiler sayfasına hesaplama yapacağınız kişileri girin. Ben tüm personellerimi atıyorum, lazım olunca BilgiGiris sayfasında kişiyi seçiyorum, tüm bilgileri otomatik geliyor. Böylece her seferinde tek tek kayıt girmekle de uğraşmıyorum. Bir kereye mahsus tüm personeli kaydediyorum, sonra varsa değişiklik (Derece, Kademe, Ek gösterge, iban vb) işliyorum. Hatta toplu değişiklik olduğunda (Banka değişikliği, toplu halde gelen terfi vb) sistemden tekrar döküm alıyorum, tüm listeyi silip yeni bilgileri yapıştırıyorum.
3- BilgiGiris sayfasında ilgili döneme ait Gündelik Tutarlarını girebilirsiniz.
4- BilgiGiris sayfasında tüm bilgileri doğru girdiğiniz taktirde diğer tüm belgeler otomatik olarak hazırlanacaktır. Size sadece döküm alıp kontrol etmek kalır.

 

Bu sitede paylaşılan ve paylaşılacak tüm programlar ÜCRETSİZDİR.

Bu programlar, bilgi birikimi doğrultusunda yapılmış ve sizlerin de istifade edebilmeniz için iyi niyetle paylaşıma açılmıştır.

Ancak malum hatasız kul olmaz... Bu sebeple:

Programların yanlış kullanılmasından, hatalı hesaplamalardan, eksik veya fazla ödeme yapılmasından vs. doğacak her türlü maddi ve manevi zarar için sorumluluk kullanana aittir.
Programları kullanmadan önce MUTLAKA kendi bilgi birikiminiz doğrultusunda kontrolden geçirmelisiniz.
Herhangi bir hata, eksiklik vs. olduğunu düşünüyorsanız veya önerileriniz varsa lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile geri bildirimde bulununuz...


Dikkat: Bu sitede paylaşılan programların ve yapılan açıklamaların tüm hakları Mutemet.Net sitesine ve sitenin sahibi Harun KURU'ya aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 38. maddesi uyarınca, programların ve açıklamaların, fikri hakları ihlal eden herhangi bir fiil için kullanılması ve Mutemet.Net sitesi haricinde izinsiz paylaşılması halinde site sahibinin tüm yasal hakları saklıdır.